Diskant
Reklamní služby

Od návrhu po konečnou realizaci Kontaktujte nás

Rodinná firma DISKANT, s.r.o. s působením v oblasti reklamy vám nabízí dlouholeté zkušenosti, dobré ceny
a vstřícný přístup.

Naše motto: Řešení se vždycky najde.

Takže až se budete rozhodovat, proč zrovna Diskant, můžete si rovnou odpovědět PROČ NE!
a napsat nám, nebo zavolat.

Naše služby

Využijte našich dlouholetých zkušeností

Grafika a sazba

Netápejte a neztrácejte čas pokusy o vlastní tvorbu. Navrhneme a připravíme vám grafiku
a sazbu jakýchkoliv tištěných materiálů, polepů a všeho, co vás bude reprezentovat. Záleží jen na vás, jestli si návrhy převezmete
a zajistíte si konečnou výrobu, nebo jestli jí zadáte nám, což vám samozřejmě zvýhodní samotnou cenu grafiky.

Velkoplošný tisk

Byli jsme jedni z prvních, kdo v Plzni začal používat velkoformátové plotry. Takže už
o tom něco víme. V krátké době potiskneme fólie, papíry, plachty i s oboustranným potiskem a mnoho dalšího. V oblibě je také tisk na malířské plátno, které vám rovnou můžeme napnout na „skrytý“ rám. U nás na velikosti nezáleží!

Ofsetový tisk
a malonáklad

Ofset, malonáklad, sítotisk. Vybereme pro vás nejlepší technologii podle toho, co chcete vytisknout a v jakém množství. Od pár letáčků až po katalogy. Tiskoviny je možné povrchově upravovat lakem nebo laminací, což zvyšuje jejich reprezentativní vzhled. Důležité ale je mít kvalitní grafickou přípravu. A pokud si
s tím nevíte rady, všechno najdete v DISKANTU.

Samolepky

Samolepky, kam se podíváte. Nezáleží jak velké, jakého tvaru, ani jestli chcete jednu, nebo velké série. Tiskneme je na fólii
s lepidlem, které nezůstává na podkladu a je
v rolích. A u nás není malých rolí . Dodat vám je můžeme i rozřezané. Už víte, jaké potřebujete? Technické štítky do firmy? Na svoje auto, nebo na stěnu do bytu?
Napište nám!

Polepy aut

Každý dnes ví, že nejekonomičtější reklama je polep vlastních vozů. Záleží jen na vás,
v jakém rozsahu si polep auta představujete. Jestli vám stačí jen pár nápisů s logem
a telefonem, nebo celou grafiku. Nemusí jít ale jen o osobní vozy. Polepy navrhneme, vyrobíme a nalepíme i na dodávky, nákladní auta, cisterny, mikrobusy, autobusy… nebo máte letadlo? Proč ne.

TABULE A NÁPISY

Vyrobíme a dodáme reklamní, informační
a směrové tabule, vývěsní štíty, označení provozoven a prodejen. Řežeme z fólií, nebo je potiskujeme a aplikujeme na plastové desky nebo hliníkový sendvič. Výraznější, než sebelepší tabule, jsou ale 3D nápisy. Frézované, lepené nebo lisované. Písmena lze upravit pro dodatečné podsvícení.
Vše dodáváme s montáží. Zaměření u vás neúčtujeme.

SVĚTELNÁ REKLAMA

Buďte vidět ve dne v noci. Pomohou vám naše prosvícené panely, nebo výstrčky, ale také jednotlivá písmena a znaky. Ty mohou být prosvícené, nebo podsvícené, kdy je písmeno odsazeno od zdi a světlo dopadá na stěnu za písmeno. Vytváří tak světelný obrys. Do všech provedení světelné reklamy používáme kvalitní LED moduly s dlouhou životností
a minimální spotřebou.

FOTOGRAFICKÉ PRÁCE
A ATELIER

V našem ateliéru nabízíme focení nejen produktové fotografie, ale i portrétní a rodinné. Také jako jedni z mála nabízíme focení vašich zvířecích mazlíčků. A nemusí jít jen o psy nebo kočky. Klidně přijďte s hadem nebo chameleonem. A z fotek můžeme vyrobit rovnou obraz na plátně, fotopapíru nebo samolepky.

Domluvte si předem termín focení, abychom měli nerušený čas jen pro vás.

DÁLE NABÍZÍME…

…orientační a navigační systémy. A to nejen do budov, ale i do celých areálů. Hliníkové
a dřevěné rámy, tisk a výroba obrazů i
z vašich fotek. Grafické návrhy výstavních expozic, potisk triček a textilu, reklamní předměty, tepelnou vazbu Unibind a mnoho dalšího. Pokud cokoliv potřebujete, neváhejte napsat nebo zavolat, protože ŘEŠENÍ SE VŽDYCKY NAJDE!

VŠECHNO, CO NAVRHNEME, DOKÁŽEME I VYROBIT.

Reference

Ukázky některých realizovaných prací

Něco málo o nás

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí

Creative Account Manager zpracuje Váš Brief při Brainstormingu a připraví Vám Implementační plán včetně Timingu a - bla bla bla …

…nebo prostě přijďte na kávu do naší rodinné firmy
a společně najdeme řešení, které by Vám vyhovovalo. Nebudeme se tady plácat po ramenou a zahrnovat Vás frázemi, jak jsme dobří. Možná více napoví, že velká část našich původních klientů se stala v průběhu let našimi přáteli.

Chcete vědět jak to začalo?

1992

V roce 1992, kdy se schyluje k zániku Československa, vznikla firma DISKANT, sdružení fyzických osob. Ale větší souvislosti s rozpadem federace v tom nehledejte.

1993

Již v roce 1993 jsme byli plně technicky vybaveni: PC s výkonem menším než dnešní mobil, plotrem s řezací šíří 32 cm a brzy na to i HP tiskárnou – černobílou.

1994

Od roku 1994 jsme se usadili na dnešní adrese. Jen
o poschodí výš a o 3 místnosti míň než dnes.

1995

V roce 1995 jsme jako první v kraji začali dělat celopolep fototiskem - osm chladírenských kamionů společnosti Global Milk. Rok nato polep 62 aut logem Camel po celé republice.

1996

Nabíráme brigádníky, abychom zvládli předělat vnější vzhled sítě prodejen Český maloobchod po celé republice. Od návrhu loga a jednotného vizuálního stylu až po konečnou realizaci všech prodejen.

1997

Rok 1997 pro nás znamenal nákup našeho v řadě prvního velkoformátového tiskového plotteru. A protože v Plzni jich opravdu mnoho nebylo, chodili k nám tisknout i z ostatních reklamek.

2000

Obávaný rok 2000 – počítače se nezhroutily, a tak zakládáme s.r.o.

Tolik z dávné minulosti. Od té doby jsme polepili téměř stovku aut, desítky prodejen, rozsvítili řadu nápisů a potiskli pořádnou horu papíru. Teď čekáme na vás!

Diskant s.r.o. funguje nepřetržitě již více než 32 let. Můžeme tedy stavět na dlouhodobých zkušenostech. To, co vám navrhneme, zpracujeme i vyrobíme.

Ať jste velká firma nebo „jen“ drobný prodejce, pro nás budete vždy vážený klient a budeme rádi, když se přidáte k naši stálým zákazníkům, jimiž jsou:

Franken Maxit, Techdata distribution, Sita a.s., Krajská organizace KDU-ČSL Plzeň, Vinilstick Praha, Profood s.r.o., Whitesoft s.r.o., TIP-EX Partners s.r.o. Praha, Vinotéka Sommelier, Asociace poskytovatelů hospicových služeb, Dům látek Plzeň, Adler Nutrition s.r.o., Divadlo Dialog, Promonasta s.r.o., MD elektronik spol. s.r.o., Pilsen Tools s.r.o. e-shopy Ditevaute.cz a Forks.cz a další.

Kontakt

Za zeptání nic nedáte

DISKANT s.r.o.

Křimická 110,
318 00 Plzeň

IČ: 26325527
DIČ: CZ26325527


Výroba a fotoatelier

E: reklama@diskant.cz P: +420 603 822 220

Grafika

E: grafik@diskant.cz P: +420 605 275 204